Tunel aerodynamiczny w Katowicach – poznaj podniebne emocje!

Tunel aerodynamiczny w Katowicach – poznaj podniebne emocje!

Szukasz pomysłu na dobrą zabawę w weekend? A może chcesz podarować komuś niesamowity prezent? Zaprasza katowicki tunel aerodynamiczny, który gwarantuje niezapomnianą rozrywkę w podniebnym stylu!

Czym są tunele aerodynamiczne?

Teraz jest ich w Polsce coraz więcej, ale wiele osób nie wie, do czego tak naprawdę służą. Tunele aerodynamiczne, ponieważ to właśnie o nich mowa, są rodzajem konstrukcji, która pozwala na stworzenie warunków jak podczas spadania w przestworzach. Wyposażona jest ona w duże wentylatory, które są regulowane i mogą nadawać strugom powietrza prędkość wynoszącą nawet ponad 300 km/h.

Osoba, która znajduje się w środku tunelu aerodynamicznego, może unosić się w powietrzu. Lot ten przypomina swobodne spadanie, którego można doświadczyć podczas skoków spadochronowych z opóźnionym otwarciem spadochronu.

Jednocześnie należy podkreślić, że tunele aerodynamiczne to bardzo bezpieczne konstrukcje, dzięki którym można przeżyć niesamowitą przygodę. Wewnątrz znajdują się specjalne siatki ochronne, prędkość wentylatorów jest regulowana, a w przypadku osób początkujących wewnątrz tunelu cały czas przebywa z nimi instruktor.

Taką niesamowitą zabawę zapewnia również tunel aerodynamiczny w Katowicach, który jest zaliczany do grupy najnowocześniejszych konstrukcji tego typu w całej Polsce.

Kto może skorzystać z lotu w tunelu aerodynamicznym?

Tym, co wyróżnia loty w aerotunelach, jest brak potrzeby specjalnych przygotowań, dlatego też są one przeznaczone dla każdego, kto chciałby dobrze się bawić.

Przed lotem nie ma potrzeby korzystania ze specjalnych szkoleń ani treningów. Nie trzeba też posiadać odpowiedniego stroju, ponieważ jest on wypożyczany bezpośrednio na miejscu. To powoduje, że loty w tunelach aerodynamicznych są dostępne niemalże dla każdego.

Warto wskazać, że loty są przeznaczone nie tylko dla osób pełnoletnich. Latać mogą też dzieci i młodzież – jedna z najmłodszych osób, która skorzystała z lotu, miała zaledwie 2 lata!

Loty w tunelu nie mają przy tym wielu przeciwwskazań. Dotyczą one głównie ogólnych przeciwwskazań do uprawiania sportów, na przykład na skutek doznanych urazów, poważnych schorzeń. W lotach nie mogą też brać udziału osoby pod wpływem alkoholu, środków odurzających, z czynnymi infekcjami.

Ile kosztuje lot w tunelu aerodynamicznym w Katowicach?

Osoby zainteresowane skorzystaniem z oferty, jaką przygotował tunel aerodynamiczny w Katowicach, mogą już teraz wykupić swój własny lot przez internet. Wystarczy wejść na stronę tunelu, a potem wybrać rodzaj lotu i termin.

Można także zdecydować się na zakupienie vouchera upominkowego. Będzie on świetnym wyborem na prezent, ponieważ obdarowana osoba może sama zdecydować się na termin lotu.

Za trwający 3 minuty lot w tunelu aerodynamicznym w Katowicach trzeba zapłacić od około 250 do 280 złotych w zależności od wybranego wariantu. Dostępne są również specjalne szkolenia rozszerzone, które pozwalają na zdobycie dodatkowej wiedzy i umiejętności do lotów. Z aktualnymi cenami lotów odbywających się w Katowicach można zapoznać się na stronie tunelu.

 

 

Dodaj komentarz