10 pomysłów na ciekawe Imprezy firmowe w Warszawie

10 pomysłów na ciekawe Imprezy firmowe w Warszawie

Imprezy firmowe to świetna okazja do integracji po godzinach w gronie znajomych z pracy. Oto 10 pomysłów na imprezy dla firm!

Pracodawcom zamierzającym zorganizować imprezy integracyjne Warszawa prezentuje pełną paletę różnych propozycji na spotkania w firmowym gronie. Co wybrać? Poznaj 10 propozycji, które wzmacniają integrację i gwarantują dobrą zabawę!

Imprezy tematyczne

Zamiast zwykłego wyjścia do restauracji czy pubu postaw na tematyczne imprezy integracyjne dla firm. Tego rodzaju imprezy odbywają się w konkretnym temacie, który podkreślony jest za pomocą odpowiedniej scenografii oraz strojów uczestników.

Do popularnych tematów zaliczane są między innymi Halloween, PRL, lata 20. w stylu Wielki Gatsby, aby wspomnieć tylko o paru.

Gry miejskie

Gdy chodzi o ciekawe imprezy firmowe Warszawa jest świetnym miejscem do organizacji gier miejskich. Tego typu gry są poświęcone odkrywaniu tajemnic i rozwiązywaniu zagadek w przestrzeni miejskiej.

Pracownicy dzieleni są na grupy i każda z nich otrzymuje wskazówki, za którymi musi podążać, aby dotrzeć do celu. Takie zabawy są wspaniałym źródłem radości i doskonale integrują ze sobą pracowników.

Park trampolin

Wspaniałym pomysłem mogą być też imprezy na trampolinach, które odbywają się w parkach trampolin. Tego typu spotkania na pewno przypadną do gustu osobom, które lubą spędzać aktywnie swój wolny czas. Trampoliny przypominają również o czasach dzieciństwa, więc zabawa jest jeszcze lepsza.

Dla pracodawców zainteresowanych organizacją takiej imprezy specjalną ofertę przygotował park trampolin Airo w Warszawie. Dokładne informacje można uzyskać pod adresem: https://airo.fun/park-trampolin/oferta/imprezy-integracyjne-dla-firm.

Warsztaty barmańskie

Umiejętności barmańskie mogą być przydatne w wielu sytuacjach, na przykład podczas urodzin czy wesela. Ciekawą propozycją może być zatem organizacja warsztatów barmańskich dla pracowników.

Takie warsztaty odbywają się z doświadczonym barmanem i również mogą one odbywać się online w formie spotkania przez serwis do telekonferencji.

Ognisko firmowe

Gdy pogoda dopisuje, świetnym sposobem będzie organizacja ogniska firmowego. Spędzenie czasu przy wesoło trzaskającym ogniu oraz na pieczeniu kiełbasek to wspaniała okazja do wypoczynku na łonie natury.

Takie imprezy firmowe ma w ofercie wiele agencji eventowych oraz restauracji dysponujących zapleczem na zewnątrz.

Pokój zagadek

Dla mniejszych grup pracowników świetnym wyborem mogą być imprezy integracyjne dla firm odbywające się w pokojach zagadek.

Pokoje zagadek służą do rozwiązywania tajemnic we współpracy z innymi osobami. Konieczne jest zatem współdziałanie, co również ułatwia integrację zespołu. Należy dobrać pokój zagadek w zależności od liczby osób, które mają uczestniczyć w zabawie.

Paintball

Stale bardzo dużym zainteresowaniem na spotkania firmowe cieszy się paintball. Gdy chodzi o takie imprezy firmowe Warszawa oferuje je głównie na obrzeżach oraz w okolicznych miejscowościach, dlatego konieczny jest dojazd.

Świetna zabawa w militarnym stylu, także odbywająca się według specjalnego scenariusza, na przykład polegającego na odbiciu skarbu, będzie gwarantować udaną rozrywkę dla wszystkich uczestników.

Rejs po Wiśle

Dzięki temu pomysłowi na imprezy integracyjne Warszawa może być zwiedzona z całkowicie nowej perspektywy.

Rejsy po Wiśle są wspaniałym pomysłem na spotkanie firmowe, które odbywa się w miejscu innym niż wszystkie. O przebieg spotkania zadba wtedy organizator, który może zaoferować catering oraz urządzić imprezę taneczną na wodzie.

Impreza off-road

Na cieplejsze dni świetnym wyborem może być off-road na quadach lub w samochodach terenowych.

Pokonywanie przeszkód terenowych i dojazd do celu to wspaniała przygoda dla osób, które lubią spędzać czas aktywnie i nie boją się wyzwań.

Tunel aerodynamiczny

Pracodawcom szukającym interesujących pomysłów na imprezy firmowe Warszawa zapewnia też dostęp do tunelu aerodynamicznego.

Tunel aerodynamiczny to rodzaj bezpiecznego tunelu z wentylatorami służącego do imitowania warunków swobodnego spadania, aby dzięki temu dać efekt lotu w przestworzach.

 

 

 

 

Ten post ma jeden komentarz

  1. Do tej pory w firmie mieliśmy rózne rodzaje imprez
    w zimie kulig firmowy
    wyjście wieczorem do baru na drinka
    paintball
    jeszcze nie byliśmy na sali z trampolinami, ale muszę wspomnieć szefowi o tej możliwości bo zapowiada się moim zdaniem ciekawie

Dodaj komentarz